دزدان در جلوی درب سالن همایشات صدا و سیما!؟

دزدان در جلوی درب سالن همایشات صدا و سیما!؟

خدا نکنه اگر بخواین به همایش بروید که در سالن همایشات صدا و سیما برگزار می شود

دزدان سالن همایشات صدا و سیما

در ابتدا به علت کمبود پارکینک از شما خواسته می شود ماشین شخصی نیاورید، در مرحله بعد هنگام خروج از هر گیت و دربی که رد می شوید از هر مامور حراستی که در خصوص شماره آژانس سوال کنید میگوید برو جلوی در وقتی جلوی در می روید (در همان محوطه پشت درب سالن همایشات، نه در بزرگراه چمران) رانندگانی ایستاده اند و قیمت های وحشتناکی را به شما به عنوان کرایه پیشنهاد میدهند ، در بهترین شرایط 2 برابر قیمت واقعی ، شبها 3 برابر ، شرایط برف و شب که من خودم سوار شدم حدود 4 برابر (قبض+نام+کارت+شماره موبایل، + راننده مربوطه + مسافر همراه شاهد موجود است) راننده ها صراحتا میگفتند که آنجا در انحصار ماست و هیچ کس را بین خودمان راه نمیدهیم!! یکی شان به من گفت ماهی شش میلیون و نیم درآمد دارم. میگفت از مسافرای سعادت آباد و تجریش چون پولدارن  50 تومن میگیریم.

اینها به کنار،

چند نکته:

1- چرا تمام مامورین حراست مستقر در درب های مختلف ساختمان های مختلف صدا و سیما میهمانان همایشات را که از آنها طلب شماره آژانس میکنند به سمت درب خروج هدایت میکنند و میگویند آنجا ماشین هست !! آن هم یک جور خاص و هماهنگ شده ای !!
من اگر باشم به فرد سوال کننده پیشنهاد میدهم که سوار ماشین های جلوی درب نشو کلاهبردار و غیر معتبر هستند...

2- چگونه به این راننده ها که سر و وضع و رفتار مناسبی هم ندارند اجازه استقرار دائمی در مقابل درب حراست داخلی مرکز همایشات سازمان داده میشود این در حالی است که اگر هر خودروی دیگری توقف کند به او گفته می شو.د حرکت کن!!!....

3- ای داد بی داد....!؟

 

نقشه سالن همایشات صدا و سیما

/ 0 نظر / 410 بازدید