ماجراهای داوود و محمود احمدی نژاد...!؟

ماجراهای داوود و محمود احمدی نژاد...!؟

 

فریاد داود احمدی نژاد بر سر برادرش محمود؟

 
داود احمدی نژاد که در دولت نهم، مسئول بازرسی دفتر رییس جمهور نیز بود در مورد مشایی می گوید: او خودش را نماینده امام زمان (عج) می داند.

 

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

برادر محمود احمدی نژاد، تلویحاً از "فریاد بر سر رییس جمهور" سخن گفته است.

به گزارش سرویس سیاسی "انتخاب" ؛ وی در جمع رهپویان ولایت شهرستان محمودآباد با اشاره به رحیم مشایی و رحیمی می گوید: بنده بارها گزارش شفاهی و کتبی خود را به بزرگ‌تر اینها ارائه کردم که این افراد که هستند و چرا باید این افراد در کنار شما باشند، ولی کسی گوش نکرد و وظیفه هر کسی بعد از اینکه طرف مقابل به امر به معروف و نهی از منکر او گوش نداد، یک فریاد بلند است که من این کار را به نمایندگی از شما ملت انجام دادم.

ظاهراً منظور داود احمدی نژاد از "بزرگ تر اینها" ، برادرش محمود احمدی نژاد است. وی در این بخش از سخنانش، تلویحاً به "فریاد بلند" خود اشاره کرده که در واکنش به "گوش نکردن حرفهایش در مورد مشایی و رحیمی" انجام شده است.


داود احمدی نژاد که در دولت نهم، مسئول بازرسی دفتر رییس جمهور نیز بود در مورد مشایی می گوید: او خودش را نماینده امام زمان (عج) می داند.

برادر رئیس جمهور درباره اظهار نظر آقای (ج ـ الف) که یکی از متهمان پرونده اختلاس در بیمه است، تصریح کرد: این فرد در دادگاه عنوان کرده که آقای (م ـ ر) و آقای (الف ـ ر) که از نزدیکان رئیس جمهور بوده‌اند به من گفته که ما داود احمدی‌نژاد را از سر راه برداشتیم تا بهتر بتوانیم به اهداف خود که همان چپاول بیت‌المال است، دست یابیم.

احمدی‌نژاد ادامه داد: این دو نفر که خود نیز از متهمان این پرونده و پرونده بزرگ اختلاس هستند به چه دلیل بنده را به ادعای خودشان کنار زدند و این یعنی اینکه آنها کارهای خلافی انجام می‌دادند و من مانع کارشان بودم.

داوود احمدی‌نژاد با بیان اینکه من امر به معروف و نهی از منکر کردم ولی در گوش این افراد نرفت، اضافه کرد: با این فراز و نشیب اجتماعی به ویژه در مسائل اقتصادی باید گفت که در حق ملت، جفای بزرگی از سوی آنها صورت گرفت.

احمدی‌نژاد امر به معروف و نهی از منکر را نیز از دیگر وظایف مهم هر مسلمان برشمرد و اظهار داشت: امروز اگر برخی افراد مسئول جامعه این وظیفه مهم را به درستی انجام می‌دادند و همچنین از امر به معروف و نهی از منکر دیگران استقبال می‌کردند، وضعیت جامعه بدین صورت نمی‌شد.

 

"داود" تخلف کرد "محمود" اخراجش کرد!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سایت روزنامه ایران طی یادداشتی به بررسی چرایی مخالفت داود احمدی نژاد با رییس جمهور پرداخته است.

به گزارش سرویس سیاسی انتخاب ؛ این سایت نوشت: برادر رئیس جمهور 2 سال است که می گوید یاران احمدی نژاد منافقینی هستند که با توبه تاکتیکی به نظام نفوذ کرده اند! او حتی از آموزش نظامی به حامیان جریان انحرافی در جنگل های شمال خبر داده بود! همین چند روز قبل نیز داوود احمدی نژاد فهرستی بلند بالا از اتهامات علیه برادرش را طی یک سخنرانی در قم بیان کرده بود. حالا همین داوود احمدی نژاد همان اتهامات تکراری را در جلسه ای خصوصی برای علی لاریجانی تشریح کرده است. این مسئله چه اهمیتی برای افکار عمومی دارد؟ دست یازیدن علی لاریجانی به فردی چون داوود احمدی نژاد در شرایطی که رئیس جمهور سندی از عضو ناشناخته خاندان لاریجانی رو کرده است، چیزی بیش از یک خود زنی محسوب نمی شود. آیا بمب را می توان با ترقه بالانس کرد؟

ارگان دولت نوشت: علت دشمنی داوود احمدی نژاد با برادرش چیست؟ آیا داوود احمدی نژاد عدالتخواه است؟ بدیهی است اگر رئیس جمهور به جای آهن داغ، همچون اکبر هاشمی رفسنجانی پست معاونت اجرایی را به برادرش تعارف می زد یا همچون سید محمد خاتمی برادرش را به عنوان نمادی از خود به عنوان نفر اول نمایندگان تهران به مجلس شورای اسلامی می فرستاد امروز داوود احمدی نژاد مواضعی متفاوت اتخاذ می کرد.

بنابرادعای این سایت، اما محمود احمدی نژاد نه تنها برای برادرش امتیازی قائل نیست بلکه بعد از مشاهده اولین تخلف، او را از دولت اخراج می کند. از نظر مردم داوود احمدی نژاد و محمود احمدی نژاد فقط نام برادر را یدک می کشند و نه چیزی بیشتر.

روزنامه ایران در ادامه احمدی نژاد را پیروز مباحثه با لاریجانی دانسته و می نویسد: علی لاریجانی در میان خیل سیاسیون ایرانی از حیث سیاست ورزی و خردگرایی در سطوح عالی طبقه بندی مشود. اما او باید قبول کند که یکشنبه نشانی از گذشته خود نداشت. او اسیر یک غافل گیری شد.

ارگان دولت همچنین پاسخ لاریجانی به احمدی نژاد در مورد "دیدار داود با او" را مغالطه می خواند. این روزنامه اشاره ای به ارتباط استیضاح با پخش فیلم مربوط به برادر لاریجانی نمی کند!

/ 1 نظر / 45 بازدید
معرفی سایت

سلام وبت رو ديدم خيلي جالب و زيباست. دستت درد نکنه اگر افتخار میدی تو هم یه سری به وب من بزن. لطفا نظرت رو راجب وبم بده. ممنون www.sekoya.ir