تشکر از دولت دهم

لازم است از اقدامات به جا و حساب شده دولت دهم در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها تشکر کنیم. چرا که دیگر مستضعفان روستاهای دور افتاده که ماشین ندارند-برق ندارند-گاز ندارند-آب لوله کشی ندارند-...ندارند ؛ مجبور نیستند هزینه بنزین خودروی 8 سیلندر ثروتمندان و پول برق و آب و گاز خانه باغ،ویلا،استخر و ... آنها را بپردازند.

/ 4 نظر / 4 بازدید

پسر خوب، اگه از یک طرف به قضیه نگاه کنی درست است. اما چرا از طرف دیگر نمیگی که تمام کالاها در دولت نهم و دهم چند برابر شده. میدونی این یعنی چی: یعنی بعضی کارها برای بعضی اقشار شبیه افسانه شده. خونه خریدن برای یک جوان شبیه افسانه است. بعضی خانوارها دیگه سال تا سال نمیتونند گوشت بخوردند و ... که اینها همه نمی از یمی است. تو که میخوای تشکر کنی همه جوانب رو نگاه کن بعد حرفی بزن. تو که واقع نگر مینمایی بهتره از دولت هفتم و هشتم هم تشکر کنی که مردم چه از نظر اقتصادی و دیگر موارد بهتر زندگی میکردند. اما حب و بغضها اجازه این تشکر رو به تو نمی دهند. چون مثلا از آقای ... خوشت نمیاد، خوبیهای اون رو هم نمیبینی. البته میبینی ولی چشمت رو میبینی. کمی انصاف دور از شان مومن نیست. به امید آن روز که چشم همه خیره ظهور مهدی گردد. و ظالمان به ظهورش بساط قدرت جمع شده بینند چه آنان که ظاهری بیدین دارند و چه در لباس دین، فرمانروایی می کنند.

شما اگر راست میگفتید که پیروی ولایت فقیه هستید و اسلامتان واقعی است ، گوش به حرف آقا میدادید. مگر آقا در چندین جلسه در سال اخیر که آخرین آن در میان پرسنل سپاه بود نفرمودند : « از دولت حمایت کنید و پشت سر دولت غیبت نکنید و من زحمات و عرق ریختن مردان دولت را میبینم » حتی در مورد اخیر به فرمانده سپاه نیز تذکر دادند. لااقل شما خودتان را جزو ولایت مداران و مسلمانان واقعی معرفی نکنید که عده ای را به اسلام بدبین کنید. البته همه این تبلیغات و هزینه ها برای تورمها و پخش شایعات از گور آقای هاشمی و اولاد ناخلفش بلند میشود ؛ امیدوارم شما از آن دسته نباشید و از سر نادانی و حماقت اینگونه پشت سر انسان مسلمان غیبت کنید. راستی مگر غیبت کردن در دین اسلام گناه کبیره نمیباشد؟؟؟ شاید در دین اسلام ورژن جدید شما غیبت ثواب هم دارد!!!! خدا به داد آخرت امثال شما برسد.

دیدی گفتم در اسلام ورژن جدید - بخوانید اسلام آمریکایی - شما غیبت کردن در اینترنت و بنا به مقتضای شما مجاز و بلکه ثواب هم دارد ، واقعاً عجب دین من درآوردی داری جداً شما اخبار را گوش میدهید یا هر چیزی که به نظرتان درست است را بجای سخنان آقا توهم میکنید ؟!! دوباره نظر قبلی من را با دقت بخوان من به شما تهمت نزدم . به شما هم توصیه میکنم خودتان را به این هاشمی گور به گور شده نچسبانید ؛ آدم خطرناکی است.هم خودش و هم توله هایش.چون حضرت امام (ره) فرمودند : میزان ، حال فعلی افراد است. شما که ادعا میکنید در این مطلب به قول خودتان از دولت دفاع کرده اید و کینه ای از وی به دل ندارید و باز هم بقول شما بنده شما را متهم نموده ام ، یک نگاهی به پاسختان به به نظر اول همین مطلب بیاندازید ، شما که مانند گاو 9 من شیرده عمل کرده اید ؛ لااقل هر وقت میخواهی حرفی بزنی یک کم حواست را به حرفهای گذشتت جمع کن ، بعد یک حرفی بزن که مردم بهت نخندند ؛ حالا من بیشتر خنده دارم یا تو ؟ در ضمن من به هیچ عنوان حاضر به همصحبتی به آدم بیسواد و بی بصیرتی چون تو که به فرمایشات آقا عمل نیکند ، نیستم ؛ بیخود التماس نکن وگرنه گوشتو میبرم و ....

چه ربطی به نظر من داشت ؟!!!!!!!!!![خنده] البته شاید پاسخ شما بخاطر همان بیماری روحی شماست که یکی از دوستان روانشناس به آن اشاره کرده. در پایان آرزوی بهبودی هر چه سریعتر شما را از خدای منان دارم.