افشاگری درباره جریانات خطرناک داخلی (مهم!)

افشاگری درباره جریانات تندرو

و خطرناک داخل کشور (مهم!)

 

بصــــیرت یعنی این

 

این مقاله جامع در دست تکمیل است

 

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

عصر ایران نوشت:

روز گذشته در حاشیه استقبال مردمی از رئیس جمهور - بعد از سفر سازمان ملل - عده ای از عناصر افراطی که پیش از این ، رفتارهایشان در موارد متعددی مانند حادثه 22 بهمن قم و 14 خرداد حرم امام(ره) مورد انتقاد جدی رهبری قرار گرفته بود ، بار دیگر خودی نشان دادند و با حمله به خودروی حسن روحانی ، شعارهایی علیه وی سر دادند.

در میان مهاجمان ، برخی افراد شناخته شده یک جریان خاص سیاسی نیز وجود داشتند که کاملاً سمت و سوی مهاجمان را مشخص می کرد.

یکی از این افراد ، محمدصادق شهبازی هماهنگ کننده ستاد مردمی حیات طیبه دعوت از دکتر سعید جلیلی در جریان انتخابات ریاست جمهوری 92 است که تصویر وی در خبرگزاری فارس و نیز عکسی از او در کنار جلیلی ، بسیار گویاست.
همین فرد در برنامه دیروز، امروز، فردا

هر چند از عناصر افراطی ، انتظار عقلانیت نیست ولی دستکم از آقای جلیلی انتظار می رود به عنوان کسی که سال ها مسوولیت امنیت ملی را در کشور بر عهده داشته ، نسبت فعلی خود با این افراد را تبیین و نظر خود را درباره اقدامات آنها به طور شفاف بازگو کند و بگوید اگر در دروان مسوولیت وی، افرادی به رئیس جمهوری که از سفر بازگشته حمله می کردند، با آنها چه رفتاری می شد؟!

البته معتقد به این هستیم که هر فردی آزادی بیان و آزادی اعتراض دارد و این ها نیز از این آزادی بنیادی برای ابراز عقایدشان استفاده کرده اند و به جز مواردی که مرتکب خشونت می شوند ، نباید هیچ برخوردی با آنها - و البته با دیگران - صورت گیرد. فقط آنچه مورد انتظار است این که این جریان و حامیان آنها ، آنقدر شفافیت و شجاعت داشته باشند که با تابلوی خودشان سخن بگویند و از نام مردم ، دانشجو ، بسیج و نظایر آن ، به نفع خود سوء استفاده نکنند.


/ 2 نظر / 102 بازدید
انجمن تفریحی

سلام دوست عزیز ، وبلاگ بسیار خوبی داری ، مطالب وبلاگت عالیه ، من یه انجمن دارم نیاز به چند مدیر برای بخش های مختلف اگه امکان داره بیا به انجمنم و عضو شو و توی هرکدوم از بخش ها که دلت میخوات فعالیت کن ، ممنون میشم با من همکاری کنی ، اینم لینک عضویت : www.2forums.ir/register.php ، اینم لینک آموزش : http://2forums.ir/articles.php ، راستی عضو شدی به Admin پیام خصوصی بده برای مدیر شدن و یا می تونید با این ایمیل تماس بگیرید weblognet@yahoo.com

محمود

من بچه حیدرییون زنجان هستم نه اهل مسائل سیاسی هستم نه دوست دارم ولی مدیر سایت کذب ،این همه چرت و پرت ننویس،مگه همین شماها و اربابان شما که لعنت خدا تا ابد بر آنها باد نبودید تو عاشورای 88 هر غلطی که میخواستید کردید،مملکت صاحب داره یه روز میاد حقتونو میزاره کف دستتون این قدر بی غیرت نشیدیم که دوتا فحشا کار بی همه چیز که خودشو نمیتونه نگه داره بیاد برا ما تعیین وتکلیف کنه. جم کن بار و بندیلت و حرفای اضافی هم ننویس مردم شمارو میشناسن جیره خورای وهابیت آمریکا و اسرائیل ایسری مثل اون سری نیست اگه جرات دارید این دفعه بیایید بیرون به اهل بیت توهین کنید به مولا علی قسم با همون قمه ای که عاشورا سرمو میشکافم،شکمتونو میشکافم