موضع مشترک کیهان ایران و هاآرتص اسرائیل ؟!

"بصیرت"

در ماجرای شایعات برقراری روابط بین ایران و آمریکا برخی ها در داخل کشور با اسرائیل حتی برخلاف میل باطنیشان همراه شدند....

اصلا قرار نیست روابط دوستانه برقرار بشه شاید روابط سرد دیپلماتیک برقرار شود آنوقت عده ای از ترس، شبها خواب ندارند

آقای شریعتمداری روزنامه کیهان، و برخی دیگر،

عزیزان با اسرائیل هم صدا نشوید !!!!ابرومشغول تلفن

مگه شما در این ماجرا چه نقطه مشترکی با صهیونیستها دارید؟؟؟؟؟؟

 

 

رویترز: احتمال تجدید روابط آمریکا-ایران، اسرائیل را رنگ پریده کرده است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کد خبر: ۱۳۰۳۰۴

همزمان با تشدید گمانه‌زنی‌ها درباره دیدار احتمالی رؤسای جمهوری ایران و آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل، رژیم صهیونیستی درباره این دیدار ابراز نگرانی کرد و مدعی شد هدف از این دیدار، پیشبرد برنامه هسته‌ای ایران است.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری «رویترز»، رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه درباره دیدار احتمالی بین رؤسای جمهور آمریکا و ایران در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل ابراز نگرانی کرد و مدعی شد که تهران از آشتی با قدرت های جهانی به عنوان ترفندی برای پیشبرد برنامه هسته ای خود استفاده می کند.

بر اساس این خبر، در حالیکه مقامات آمریکایی اعلام کرده اند که دیدار بین «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا و دکتر «حسن روحانی» رئیس جمهور ایران در طول هفته جاری در نیویورک امکان پذیر است و این دیدار نقطه عطفی در روابط میان دو کشور بعد از گذشت بیش از سه دهه محسوب می شود، اسرائیل مدعی است که اگر قدرت های جهانی از تحریم های ایران و توسل به اقدام نظامی علیه ایران عقب نشینی کنند، دستیابی ایران به بمب هسته ای سرعت پیدا می کند.

بر اساس این خبر، «یوال استینیتز» وزیر امور راهبردی اسرائیل که نمایندگی این رژیم در سازمان ملل را بر عهده دارد، در مصاحبه با رادیو ارتش اسرائیل، در پاسخ به این سوال که آیا دیداری بین اوباما و روحانی برگزار خواهد شد یا خیر، گفته است: امیدوارم اینطور نباشد؛ نمی دانم، اما حقیقتا آنچه اهمیت دارد واژه و ظواهر نیست بلکه اقدامات مهم هستند و مهم ترین چیز در این بین قطعنامه است.

این مقام صهیونیستی در ادامه مدعی شده است که امیدوار است که کل جهان و به خصوص آمریکا در واکنش به ایران بگوید که تا زمانی که آنها رفتار خود را تغییر ندهند و در رابطه به پروژه هسته ای اشان امتیاز واقعی ندهند، تحریم های اقتصادی علیه آنها ادامه خواهد داشت و اگر ضرورت پیدا کند، تهدید نظامی نیز به تحریم ها اضافه خواهد شد.

این خبر در شرایطی منتشر می شود که اوباما و روحانی قرار است امروز سه شنبه در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کنند.
/ 2 نظر / 93 بازدید
عطش انتظار

سلام با مطالب زیر به روزیم: (منتظر نظراتتون هم هستیم) "مستر بین" مسلمان شد چادری‌ها مایه‌دارتر هستند یا بدحجاب‌ها؟! روایتی بسیار خواندنی...شب اول قبر به روایت یک دختر زنی که زمین جسد او را بیرون می انداخت... احادیث وظایف زمان انتظار از امامان معصوم مسخ ارزشها در آخرالزمان

محمد

این دروغ ها چیه پشت سر هم میبافی از خودت مینوییسی،شریعتمداری با اسرائیل هم صدا شده یا دولت تدبیر و امید فتنه سبز! نسرین ستوده و جعفر پناهی رو که از عوامل ضد انقلاب هستن آزاد کردین که دو سه روز پیش تو سفارت انگلیس با پارلمان اروپایی دیدار کردن و هدیه هم دادن و گرفتن،برای طرح ریزی به آتش کشیدن پرچم امام حسین تو عاشورایی دیگر؟؟؟؟کذب نگو،دین ندارید که حداقل جوانمرد باشید