آقایانی که حلقه دست نمی کنند (بررسی واقعیت های تلخ)

چرا حلقه نه...

 

1- به دلیل نوع شغل؟!
بسیاری از آقایان در مشاغل سخت و پر خطر فعالیت می‌کنند که نمی‌توانند آن را با همراه داشتن جواهر و زینت آلات به خوبی انجام دهند. مکانیک‌های اتومبیل، کارگران ساختمانی، یا خلبانان نظامی از جمله کسانی هستند که همراه داشتن حلقه ازدواج برایشان تقریبا میسر نمی‌باشد زیرا ممکن است حلقه‌شان در حین کار به ابزار مختلف کارشان گیر کند و اتفاقی ناخوشایند بیفتد.
بررسی این مورد:
نگارنده احتمالا یک مرد بوده یا شاید می خواسته یجوری حلقه دست نکردن خودشو توجیه کنه.
بسیاری از همین افراد که ایشان فرموده در همان محیط های کاری کار می کنند و ساعت مچی،انگشتر عقیق،دستبند هم دارند.
البته اگر هم در حین کار نشود از حلقه استفاده کرد بسیاری می توانند بعد از پایان کار از حلقه استفاده کنند
2 - به علت سلامتی
ممکن است باور نکنید اما مردان بسیاری به مواد سازنده حلقه حساسیت دارند به طوری که با دست کردن آن احساس آرامش ندارند. یکی دیگر از دلایل اجتناب از دست کردن حلقه، ورم روماتیسمی مفاصل است که در این بیماری،‌مفاصل انگشتان دچار ورم می‌شوند و استفاده از حلقه انگشتری را بسیار دشوار می‌کند.
بررسی این مورد:
این تعداد افراد بسیار کم هستند و در صورتی که ورم رماتیسمی و حساسیت آن ها توسط یک پزشک بی طرف تایید شود موردی ندارد البته انگشتر عقیق و ساعت مچی فلزی هم شاید برای آنها مضر باشد.
3 - آقایان بسیار فراموش‌کار هستند
این دلیل ممکن است چندان قانع کننده به نظر نرسد، ‌اما برخی از مردها به دلیل فراموشکاری، ترجیح می‌دهند که حلقه ازدواج‌شان را دست نکنند. بسیاری از آقایان هم اصلا به دلیل فراموشکاری، به یاد نمی‌آورند که باید حلقه خود را دست کنند یا هراس دارند که جایی مجبور شوند آن را از دست خارج کنند، آن وقت آن را گم کنند. صرف نظر از دلایل آن، بسیاری از آنها به دلیل قیمت بالای حلقه‌ها از گم شدن آن هراس دارند.
بررسی این مورد:
باید به جریان زندگی آن مرد ها توجه کرد، یک آدم فراموشکار در همه زمینه ها فراموشکار است نه فقط در یک مورد! سوییچ ماشین گم می کنه، کلید خونه گم می کنه، کارت ملی و شناسنامه گم میکنه حالا ساعت مچی بماند....
((حکایت بعضی از آقایان است که وقتی خبر ازدواج دومشان لو می رود می گویند که بخاطر حمایت از یک زن تنها با او رابطه دارند اما سوال اینجاست که چرا این افراد خیر و نیکوکار حاضر به حمایت از یک پیرزن، یک زن معلول و یا یک بچه ی یتیم نیستند؟!))
4 - آقایان عموما از زیورآلات خوششان نمی‌آید
بازهم شاید این دلیل هم چندان موجه به نظر نرسد‌ اما بعضی از مردها اصلا با زینت آلات مختلف مثل انگشتر و گردن بند و ... راحت نیستند. و برخی مشخصا با انگشتر در انگشت‌شان احساس خوب و راحتی ندارند.
بررسی این مورد:
حالا اسمان به زمین می آید اگر یکی دو سال اول ازدواحشان را برای اعلام ازدواج به نشانه تعهد و علاقه خود به همسر حلقه دست کنند...
تازه مردی که اینقدر کم اراده باشد قطعا با او زندگی سخت خواهد بود....
5 - به علت شهرتی که دارند
بسیاری شخصیت‌های معروف مثل بازیگران، سیاستمداران، خواننده‌ها و ... ترجیح می‌دهند حلقه ازدواج همراه نداشته باشند زیرا مردم بیشتر از خود آنها در جریان مناسبت‌های زندگی‌شان هستند. بنا بر این ترجیح می‌دهند خود را مجرد نشان دهند تا زمانی که این ماجرا به صورت فراگیر لو برود.
بررسی این مورد:.
ما کاری به آن ها نداریم

6 - مخالف عقایدشان است
برخی فرقه‌های مسیحیت مخالف حلقه ازدواج هستند. برای پیروان این فرقه دست کردن حلقه ازدواج نوعی گناه محسوب می‌شود. برای پیروان دین اسلام هم استفاده از حلقه طلا برای مردها مشکل شرعی به وجود می‌آورد.
بررسی این مورد:
اگر در تمام زمینه های نسبت به عقاید مذهبشان پیبند باشد خوب است اما نه فقط در یک مورد...!
تازه میشه از حلقه پلاتین یا نقره استفاده کرد...
0- به دلیل فرهنگی:
در برخی از اقوام مرد ملزم به داشتن یک زن نبوده و حتی داشتن فقط یک زن مایه ی سر افکندگی آن مرد می باشد، لذا در چنین شرایطی دست کردن حلقه ازدواج بی معنا می باشد.
بررسی این مورد:
اینو دیگه کاریش نمیشه کرد! (خوشبحال آن زن خوشبخت!!)

7 - مردان بی وفا هستند
خیانت،‌ جنبه‌ای تاسف بار از ازدواج است. گرچه مردان بدون تردید همسران خود را دوست دارند،‌ برخی مردان بدشان نمی‌آید که سر همسر خویش را کلاه بگذارند. برخی مردان حلقه دست نمی‌کنند چون می‌خواهند وقتی با زن دیگری هستند، آن زن با دیدن حلقه ازدواج آنها احساس ناراحتی نداشته باشد و یا با حلقه ای که در دست دارند مجرم به نظر می‌رسند.
بررسی این مورد:
این پاراگراف حقیقتی تلخ را درباره مردانی که حقه دست نمی کنند بیان می کند
بی مسئولیتی و اعلام عدم تعهد و علاقه...
متاسفانه تعداد دختران - زنان مجرد و بیوه زیاد است و به سرعت در حال زیادتر شدن است آن ها در محیط کاری و اجتماعی به مردانی که حلقه در دست دارند با نگاهی سوال برانگیز و طعنه گونه رفتار می کنند و به دل خود نسبت به آن مردی که با در دست داشتن حلقه با صدای بلند می گوید من به متاهل هستم و به زن خود علاقه و تعهد دارم کینه می گیرند و نسبت به آن زن خوشبخت احساس حسد دارند
حتی زنان شوهر دار هم نسبت را زنانی که همسرانشان حلقه به دست می کنند حسادت می کنند
لذا برخی مردان کم  اراده یا هوس باز دوست دارند که اولا نگویند که همسر دارند و ثانیا اینطور عنوان کنند که تعهد زیادی به همسرشان ندارند.
همه ی مردان افرادی از این جنس را در اطرافشان دیده اند مثلا در دانشگاه برخی آقایان همسر دارند اما با دختران روابطی بر قرار می کنند یا حتی به برخی از آنها ابراز علاقه می کنند آن دکتر هم فکر می کند خوبختی به سویش آمده ...
هیچ وقت یکی از دوستان دوران دانشگاهی خودمو فراموش نمی کنم (آقای ر.م) که تازه عقد کرده بود و حلقه اش که از جنس پلاتین بود همیشه در جیب سمت راست شلوار لی اش قرار داشت اما در طی دوران تحصیل بسیاری از دختران به این دلخوش بودند که او به آن ها علاقه دارد البته او به خانم های زیبا و رابطه جنسی با آن ها علاقه داشت حتی بعد از فارغ التحصیلی هم برخی از آن رابطه ها ادامه پیدا کرد.
توجه:
مردانی که سال هاست ازدواج کردند و سنی از آن ها گذشته است را از دست کردن حلقه معاف کنید.
البته:
همه مردانی که حلقه ازدواجشان را دست نمی کنند خیانت کار نیستند.

تست آزمایش همسر (شوهر)

اگر همسرتان دانشجو است(چه به ظاهر حلقه دست می کند یا نمی کند) از او بخواهید که شما را به دانشگاهش ببرد و در سر چند کلاس هم با او باشید.
اما اگر همسرتان شغلی دیگری دارد و حلقه دست نمی کند
اگر شغل او سخت و مردانه است که هیچ؛ اما اگر کارمندی و اداری است از او بخواهد که در سر کارش حضور یابید.
اگر حلقه دست نمی کند و دوست هم ندارد که خود را همراه و علاقه مند به همسر نشان بدهد متاسفانه شما در انتخاب خود اشتباه کرده اید و شاید بزودی خبر خیانت شوهرتان را بشنوید.
/ 1 نظر / 28 بازدید
مسعود

سلام. لطفا بنر آران وب رو در وبلاگ خود قرار دهید.