افزایش بازدید کنندگان

where do i get pagerank for my site

Now we've come to the part where you actually have to do work! It's tough, but getting a high PageRank for your site should definitely be part of your longterm SEO strategy.

The only way to get PageRank is to get a link from a site that already has PageRank. This means that getting a ton of links from PageRank 0 sites will not help your score. However, a single link from a site with a PageRank 6 can immediately boost your site to a PageRank 5 if the site is trusted by Google and is not linking to a massive amount of other sites.

The process of increasing your PageRank is directly tied to link acquisition. Link acquisition is getting links from other sites, be it via natural or through link purchasing. We cover both of these topics in greater detail, and you should readeach lesson to learn more about the benefits and drawbacks of each.
آیا هرگز به این موضوع فکر کرده اید که یک مقاله پر محتوا از چند طریق برای سایت شما بازدید کننده می آورد ؟ یک مقاله خوب سرعت شما را در جذب بازدید کننده افزایش می دهد.
مجموعه ای از مقالات را در سایت خود ارائه کنید. این راهی است که ترافیک ماه ها و حتی سالهای متمادی برای سایت شما را تضمین می کند.
خیلی از بازاریابها، مقالات را برای استفاده به عنوان محتوای سایت خود و یا برای ارسال به مجلات الکترونیکی (eZines) استفاده می کنند.
همانند کوه یخ که بخش عمده آن پنهان است، عملکرد مقالات خوب برای جذب ترافیک، تنها بخشی از ارزش واقعی آنها است.
ارسال مقالات به مجلات الکترونیکی در مدت زمان کوتاهی ترافیک زیادی برای سایت شما ایجاد می کنند که البته این حجم ترافیک گذرا است و اگر ارسال به مجلات را کم کنید، ترافیک هم کم خواهد شد.
خوب، پس چه کنیم تا ترافیک بالا برای ماه ها و سالها توسط مقالات تضمین شود ؟ چهار روش زیر را پیشنهاد می کنم :

1- مقالات خود را برای لیستهای خبری (Announcement List) ارسال کنید. با این کار دو نشان زده اید چون هم مجلات الکترونیکی و هم صاحبان سایتها (Webmasters) در جستجوی مقالات رایگان هستند که در سایت خود قرار دهند.

2-مقالات خود را به سایتهائی که مختص ناشرین (Publisher) و صاحبان سایتها است ارسال کنید. من به این سایتها مقاله فرستادم و این موضوع را فراموش کرده بودم تا اینکه برایم نامه رسید که کسانی در حال استفاده از این مقالات هستند و این برایم جالب بود.

3-به صاحبان سایت که در ارتباط با نوع تجارت شما هستند پیشنهاد دهید که از مقالات شما بصورت رایگان در سایت خود استفاده کنند.

4-هر 10 تا 15 مقاله را در قالب یک کتاب الکترونیکی (eBook) تنظیم کنید، برایش یک نام انتخاب کنید و در سایت خود برای استفاده همگان قرار دهید و شاهد باشید که چطور کتاب شما در شبکه پخش خواهد شد.

تنها با انجام این مراحل، ترافیک لحظه ای سایت شما به ترافیک دایم و طولانی تبدیل خواهد شد. به خاطر داشته باشید که مقالاتی که دو یا سه سال قبل تولید شده اند هنوز برای کسانی که آنرا نخوانده اند تازگی دارد.  سعی کنید یک سری مقالات منسجم (Campaign) ارائه کنید و ببینید که سایت شما با چه سرعتی محبوب خواهد شد.

منتظر چه هستید ؟ از همین امروز شروع کنید و از نتیجه آن لذت ببرید.

آیا می خواهید افزایش بازدید وبلاگتان را مشاهده کنید؟-آیا سایت شما کم بازدید است-رتبه گوگل شما چند است؟-پیج رانک وبلاگ شما صفر است؟!
شما خواستار فروش، بازدیدکنندگان، مشترکان خبرنامه الکترونیکی و مراجعان وب‌سایت بیشتری هستید. بسیار خوب، می‌توانید همه‌ی این مزایا را، حتی زمانی که از کامپیوتر خود دور هستید، با یک روش اثبات شده رایگان، به دست آورید.
کافی است امضای ایمیل خود را به ابزار رایگان مولد ترافیک سایت خود تبدیل کنید و پس از این خواهید دید که مردم شما را به خاطر خواهند سپرد.
حال برای لحظه‌ای وانمود کنید که امضای ایمیل شما به شما تعلق ندارد. وانمود کنید در حال خواندن نامه الکترونیکی هستید که امضای ایمیل شما در پایان آن است. آیا از این طریق از نوع فعالیت شرکت خود مطلع می‌شوید؟ آیا شماره‌ی تلفن یا آدرس ایمیلی در این امضا ذکر شده تا در صورت نیاز و برای رفع سوالات احتمالی با آن تماس بگیرید؟ در صورت منفی بودن جواب، همین حالا دست به کار شوید!

به موارد زیر توجه کنید:
- نصب سیستم پاسخگوی خودکار (Autoresponder) برای پست الکترونیک شما کار بسیار آسانی است.
- زمان با ارزش خود را فقط به نگارش متن ایمیل خود اختصاص دهید (و نه به نوشتن با عجله‌ی اسم خود با غلط ‌های تایپی زیاد)
- ترافیک سایت خود را افزایش دهید (مردم به طور رایگان مشترک خبرنامه الکترونیکی شما می‌شوند).
- بگذارید مردم فعالیت شرکت شما را به یاد داشته باشند (به این ترتیب آنها ایمیل شما را به دوستان خود می‌فرستند).

پنج مرحله برای ایجاد امضای ایمیل را بررسی می‌کنیم. پس از این مراحل، باید آن را در فایل امضای پاسخگوی اتوماتیک یا امضای ایمیل خود اضافه کنید.

گام اول: نام و نام خانوادگی در خط اول امضا.
مشخصات کامل خود را در خط اول امضا بنویسید. در واقع تصور کنید که برای یک دوست، ایمیلی را ارسال می‌کنید. آیا در یک ایمیل دوستانه، مقام و سمت کاری خود را در بخش پایانی و امضا ذکر می‌کنید؟ پاسخ معمولا منفی است.
بدون ذکر سمت در کنار نام، ایمیل شما شخصی تر شده، نام شما برجسته می‌شود. به یاد آوردن اسامی برای افراد آسان‌تر است. با این وجود اگر هنوز هم اصرار دارید تا عنوان خود را نیز بنویسید آن ‌را در خط دوم اضافه کنید.

گام دوم: نام شرکت در خط دوم امضا.
حتما از دانستن این نکته متعجب می‌شوید که افرادی که ایمیل شما را می‌خوانند نام شرکت شما را به یاد نمی‌آورند! با افزودن نام شرکت، در واقع ماهیت خود را خاطر نشان می‌کنید.

گام سوم: یک توضیح یک جمله‌ای درباره‌ی فعالیت شرکت در خط سوم امضا.
این مرحله اهمیت زیادی دارد زیرا برخی از خوانندگان ایمیل‌های شما، نام شما و نام شرکت شما را می‌دانند ولی از نوع فعالیت شرکت شما بی‌خبر هستند. اهمیت تبلیغ نام شرکت شما چیست؟ اگر فقط به تبلیغ نام شرکت خود بپردازید، کار شما برای جذب مراجعان بیشتر سخت می‌شود!
با آگاهی افراد از فعالیت شرکت، بازدیدکنندگان بیشتری به دست می‌آورید. دست به کار شوید، جمله‌ی کوتاهی درباره‌ی فعالیت شرکت خود بنویسید. به عنوان مثال "خدمات طراحی وب سایت".

گام چهارم: دو راه برای برقراری تماس با شما، یا شماره تلفن یا آدرس ایمیل، در خط چهارم امضا.
اغلب اوقات افراد اطلاعات تماس شما را در دفترچه‌ی تماس ایمیل خود، مانند ,hotmail, yahoo یا Outlook نگاه نمی‌دارند. ممکن است افراد پس از خواندن ایمیل شما بخواهند پرسشی مطرح کنند. با افزودن شماره‌ی تلفن یا آدرس ایمیل زیر اسم خود از اتلاف وقت خوانندگان ایمیل خودداری می‌کنید.
از قابل کلیک بودن آدرس ایمیل خود اطمینان حاصل کنید. آیا از جستجوی یک شماره‌ی تلفن ،برای پرسیدن یک سوال در مورد ایمیل افراد ،در دفترچه‌ی تماس خود لذت می‌برید؟ واقعا خیر، درست است؟
نظرتان درباره‌ی این وضعیت چیست: خواننده‌ی ایمیل شما می‌خواهد آن‌را به دوستان خود ارجاع دهد، برای این کار باید دفترچه‌ی تماس الکترونیکی خود را گشوده، آن‌را بر اساس اسم مرتب کند. سپس باید آدرس ایمیل، شماره‌ی تلفن و نام شرکت شما را کپی و paste کند. اما صبر کنید، در صورتی که او هنوز اطلاعات تماس خود را وارد دفترچه‌ی تماس خود نکرده باشد چه وضعی پیش می‌آید؟
با افزودن اطلاعات تماس خود در امضای ایمیل، امکان فوق را برای آنها فراهم کنید. با این کار افراد بیشتری از فعالیت شرکت شما باخبر می‌شوند و افراد می‌توانند با forward ایمیل شما یا کپی و paste کردن آن در یک ایمیل دیگر، خدمات شما را دوستان خود معرفی کنند.

گام پنجم: معرفی خبرنامه الکترونیکی یا کتاب رایگان در خط پنجم یا ششم امضا.
با ارایه‌ی خبرنامه الکترونیکی رایگان سایت، امکان تست رایگان تولیدات خود را به وجود آورید! چرا؟ با این کار خوانندگان ایمیل خود را وادار می‌کنید از سایت شما بازدید کنند. به این ترتیب فروش خود را بالا می‌برید زیرا خوانندگان ایمیل‌ها در می‌یابند که شما به کار خود وارد هستید. او می‌فهمد که شما در شاخه‌ی کاری خود خبره‌اید.
بسیار اتفاق می‌افتد که شما واقعا قصد خرید کالای خوبی را دارید ولی نمی‌توانید آن‌را به سرعت بخرید. آیا اطلاعات اولیه‌ی رایگان شما را راضی می‌کند؟
مثلا شما می‌خواهید آخرین کتاب آموزش حیوانات را بخرید. آیا برای دریافت نکات رایگان هفتگی درباره‌ی تربیت حیوانات، عضو خبرنامه نمی‌شوید؟ حتما این کار را می‌کنید.
و سوالی که من معمولا با آن روبه‌رو هستم: "چرا به جای عرضه‌ی تولیدات و کسب درآمد از مقالات و کتاب ها، به ارایه‌ی یک مطلب رایگان بپردازم؟" پاسخ ساده است. احتمال عضویت افراد برای یک خدمت رایگان بسیار بیشتر از استفاده از کارت اعتباری و پرداخت هزینه است. گذشته از این، در صورت اعتماد مشترکان به شما، آنها برای خرید تولیدات شما از طریق خبرنامه‌ی سایت اقدام می‌کنند و شما می‌توانید تا ماه‌ها، اطلاعات تولیدات خود را برای آنها بفرستید.

تیتر خبرنامه الکترونیکی رایگان شما باید جذاب و جالب باشد.
آیا آنها با خواندن خبرنامه شما، در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنند، پول بیشتری نصیب‌شان می‌شود یا اطلاعات مفید بیشتری به دست می‌آورند؟ چه چیز شما را وادار می‌کند که یک مجله را در یک خواروبار فروشی انتخاب کنید و بخرید؟ تیترهای کوتاه و با روح جلد مجله این کار را انجام می‌دهند. همین اتفاق درمورد خبرنامه الکترونیکی رایگان شما می‌افتد. توصیفی کوتاه و باذوق از مجله‌ی الکترونیکی رایگان خود بنویسید. از تیتری استفاده کنید تا خواننده را به خواندن مجله‌ی شما ترغیب کند. به عبارت دیگر، آنها را به کلیک روی لینک خود و عضویت در خبرنامه الکترونیکی سایت مجاب کنید.

بیایید یک امضا را به عنوان مثال بررسی کنیم. کدام یک از این دو ایمیل بهتر شما را با نوع فعالیت شرکت آشنا می‌کند؟ کدام یک از امضاها را خوانده، به خاطر می‌سپارید؟

با احترام،
لیزا کارلتن،
مدیر بازرگانی،
شرکت پاستای ایتالیا،
800-555-4234
Liz@PastaCompany.com

افزایش پیج رنک گوگل و آمار وبلاگ

با احترام،
لیزا کارلتن،
مدیر بازرگانی،
شرکت پاستای ایتالیا،
تولیدکننده‌ی ماکارونی معتبر ایتالیایی با بیش از پنجاه سال سابقه!
800-555-4234
Liz@PastaCompany.com
می‌توانید با مراجعه به سایت pastacompany.com نحوه تهیه رایگان ده غذای لذیذ با ماکارونی به دست آورید. شما می‌توانید این غذاها را در کمتر از بیست دقیقه آماده کنید.

 

من قطعا ایمیل دوم را به خاطر می‌سپارم زیرا در آن می‌توانم گزارشی رایگان از ده غذای لذیذ با ماکارونی و با قابلیت پخت کمتر از بیست دقیقه بخوانم. شما چطور؟

منتظر چه چیز هستید؟ برای به کاربردن این روش موثر و رایگان برای افزایش بازدیدکنندگان و تنظیم امضای ایمیل شش جمله‌ای، فقط به سه دقیقه وقت نیاز دارید! به یاد داشته باشید، حتی وقتی در دفتر کار خود نیستید نیز فعالیت‌های شرکت خود را تبلیغ می‌کنید و با خبرنامه الکترونیکی خود امکان تست اولیه‌ی تولیدات خود را فراهم می‌کنید. کلام آخر این‌که مردم از کار شرکت شما باخبر می‌شوند. با افزودن خبرنامه الکترونیکی هیجان انگیز خود، بازدیدکنندگان و مشترکان بیشتری به سایت شما می‌آیند. این یعنی فروش و درآمد بیشتر.

 

PageRank
 
Jump to: navigation, search
Mathematical PageRanks (out of 100) for a simple network (PageRanks reported by Google are rescaled logarithmically). Page C has a higher PageRank than Page E, even though it has fewer links to it: the link it has is much higher valued. A web surfer who chooses a random link on every page (but with 15% likelihood jumps to a random page on the whole web) is going to be on Page E for 8.1% of the time. (The 15% likelihood of jumping to an arbitrary page corresponds to a damping factor of 85%.) Without damping, all web surfers would eventually end up on Pages A, B, or C, and all other pages would have PageRank zero. Page A is assumed to link to all pages in the web, because it has no outgoing links.
Mathematical PageRanks (out of 100) for a simple network (PageRanks reported by Google are rescaled logarithmically). Page C has a higher PageRank than Page E, even though it has fewer links to it: the link it has is much higher valued. A web surfer who chooses a random link on every page (but with 15% likelihood jumps to a random page on the whole web) is going to be on Page E for 8.1% of the time. (The 15% likelihood of jumping to an arbitrary page corresponds to a damping factor of 85%.) Without damping, all web surfers would eventually end up on Pages A, B, or C, and all other pages would have PageRank zero. Page A is assumed to link to all pages in the web, because it has no outgoing links.

PageRank is a link analysis algorithm that assigns a numerical weighting to each element of a hyperlinked set of documents, such as the World Wide Web, with the purpose of "measuring" its relative importance within the set. The algorithm may be applied to any collection of entities with reciprocal quotations and references. The numerical weight that it assigns to any given element E is also called the PageRank of E and denoted by PR(E).

The name PageRank is a trademark of Google. The PageRank process has been patented (U.S. Patent 6,285,999 ). The patent is not assigned to Google but to Stanford University.
Contents
[hide]

    * 1 Description
    * 2 History
    * 3 Algorithm
          o 3.1 Simplified algorithm
          o 3.2 Damping factor
    * 4 Variations
          o 4.1 Google Toolbar
          o 4.2 Google directory PageRank
          o 4.3 False or spoofed PageRank
          o 4.4 Manipulating PageRank
          o 4.5 Other uses
    * 5 Google's "rel='nofollow'" proposal
    * 6 See also
    * 7 References
    * 8 Further reading
    * 9 External links

[edit] Description

Google describes PageRank:[1]
“     PageRank relies on the uniquely democratic nature of the web by using its vast link structure as an indicator of an individual page's value. In essence, Google interprets a link from page A to page B as a vote, by page A, for page B. But, Google looks at more than the sheer volume of votes, or links a page receives; it also analyzes the page that casts the vote. Votes cast by pages that are themselves "important" weigh more heavily and help to make other pages "important".     ”

In other words, a PageRank results from a "ballot" among all the other pages on the World Wide Web about how important a page is. A hyperlink to a page counts as a vote of support. The PageRank of a page is defined recursively and depends on the number and PageRank metric of all pages that link to it ("incoming links"). A page that is linked to by many pages with high PageRank receives a high rank itself. If there are no links to a web page there is no support for that page.

Google assigns a numeric weighting from 0-10 for each webpage on the Internet; this PageRank denotes a site’s importance in the eyes of Google. The scale for PageRank is logarithmic like the Richter Scale and roughly based upon quantity of inbound links as well as importance of the page providing the link.

Numerous academic papers concerning PageRank have been published since Page and Brin's original paper.[2] In practice, the PageRank concept has proven to be vulnerable to manipulation, and extensive research has been devoted to identifying falsely inflated PageRank and ways to ignore links from documents with falsely inflated PageRank.

Alternatives to the PageRank algorithm include the HITS algorithm proposed by Jon Kleinberg, the IBM CLEVER project and the TrustRank algorithm.

[edit] History

PageRank was developed at Stanford University by Larry Page (hence the name Page-Rank[3]) and later Sergey Brin as part of a research project about a new kind of search engine. The project started in 1995 and led to a functional prototype, named Google, in 1998. Shortly after, Page and Brin founded Google Inc., the company behind the Google search engine. While just one of many factors which determine the ranking of Google search results, PageRank continues to provide the basis for all of Google's web search tools.[1]

PageRank is based on citation analysis that was developed in the 1950s by Eugene Garfield at the University of Pennsylvania. Google's founders cite Garfield's work in their original paper. In this way virtual communities of webpages are found. Teoma's search technology uses a communities approach in its ranking algorithm. NEC Research Institute has worked on similar technology. Web link analysis was first developed by Jon Kleinberg and his team while working on the CLEVER project at IBM's Almaden Research Center.

[edit] Algorithm

PageRank is a probability distribution used to represent the likelihood that a person randomly clicking on links will arrive at any particular page. PageRank can be calculated for any-size collection of documents. It is assumed in several research papers that the distribution is evenly divided between all documents in the collection at the beginning of the computational process. The PageRank computations require several passes, called "iterations", through the collection to adjust approximate PageRank values to more closely reflect the theoretical true value.

A probability is expressed as a numeric value between 0 and 1. A 0.5 probability is commonly expressed as a "50% chance" of something happening. Hence, a PageRank of 0.5 means there is a 50% chance that a person clicking on a random link will be directed to the document with the 0.5 PageRank.

[edit] Simplified algorithm
How PageRank Works
How PageRank Works

Assume a small universe of four web pages: A, B, C and D. The initial approximation of PageRank would be evenly divided between these four documents. Hence, each document would begin with an estimated PageRank of 0.25.

In the original form of PageRank initial values were simply 1. This meant that the sum of all pages was the total number of pages on the web. Later versions of PageRank (see the below formulas) would assume a probability distribution between 0 and 1. Here we're going to simply use a probability distribution hence the initial value of 0.25.

If pages B, C, and D each only link to A, they would each confer 0.25 PageRank to A. All PageRank PR( ) in this simplistic system would thus gather to A because all links would be pointing to A.

    PR(A)= PR(B) + PR(C) + PR(D).\,

But then suppose page B also has a link to page C, and page D has links to all three pages. The value of the link-votes is divided among all the outbound links on a page. Thus, page B gives a vote worth 0.125 to page A and a vote worth 0.125 to page C. Only one third of D's PageRank is counted for A's PageRank (approximately 0.083).

    PR(A)= \frac{PR(B)}{2}+ \frac{PR(C)}{1}+ \frac{PR(D)}{3}.\,

In other words, the PageRank conferred by an outbound link L( ) is equal to the document's own PageRank score divided by the normalized number of outbound links (it is assumed that links to specific URLs only count once per document).

    PR(A)= \frac{PR(B)}{L(B)}+ \frac{PR(C)}{L(C)}+ \frac{PR(D)}{L(D)}. \,

In the general case, the PageRank value for any page u can be expressed as:

    PR(u) = \sum_{v \in B_u} \frac{PR(v)}{L(v)},

i.e. the PageRank value for a page u is dependent on the PageRank values for each page v out of the set Bu (this set contains all pages linking to page u), divided by the number L(v) of links from page v.

[edit] Damping factor

The PageRank theory holds that even an imaginary surfer who is randomly clicking on links will eventually stop clicking. The probability, at any step, that the person will continue is a damping factor d. Various studies have tested different damping factors, but it is generally assumed that the damping factor will be set around 0.85.[4]

The damping factor is subtracted from 1 (and in some variations of the algorithm, the result is divided by the number of documents in the collection) and this term is then added to the product of the damping factor and the sum of the incoming PageRank scores.

That is,

    PR(A)= 1 - d + d \left( \frac{PR(B)}{L(B)}+ \frac{PR(C)}{L(C)}+ \frac{PR(D)}{L(D)}+\,\cdots \right)

or (N = the number of documents in collection)

    PR(A)= {1 - d \over N} + d \left( \frac{PR(B)}{L(B)}+ \frac{PR(C)}{L(C)}+ \frac{PR(D)}{L(D)}+\,\cdots \right) .

So any page's PageRank is derived in large part from the PageRanks of other pages. The damping factor adjusts the derived value downward. The second formula above supports the original statement in Page and Brin's paper that "the sum of all PageRanks is one".[2] Unfortunately, however, Page and Brin gave the first formula, which has led to some confusion.

Google recalculates PageRank scores each time it crawls the Web and rebuild

/ 1 نظر / 22 بازدید

[خداحافظ][هورا]