بزرگترین فتنه زمان ظهور

شان می دهند (برای امتحان آنها کافی است که بگویید جهت شادی امام زمان و ثواب بردن خودت دو سوم اموالت را انفاق کن!) و عده ای کثیر از این راه دنیای خود را آباد می کنند، و بودجه های هنگفت بیت المال بی هدف صرف چاپ بنرهای ریاکاری و برگزاری همایش های پوچ و بدور از معرفت ائمه (ع) می شود (برای اثبات این امر قصد تهمت زدن نداریم اما همین بس که در سفره های پر رنگ و لعاب و هدایای آن همایش ها اقشار فقیر و مستمند جایی ندارند و اصلا بجز مدعوین که بر اساس هزاران مصلحت اندیشی شخصی و رفیق بازی عده ای دعوت شده اند کسی حق ورود ندارد همچنین این موارد جزو بیلان کاری مسئولین مربوطه نیز محسوب می شود و در برخی موارد تشویق هم می شوند ضمن آنکه پایه خدمتیشان محکمتر و احترامشان بیشتر می گردد!! حالا حساب کنید که چه شد و چه بر سر بیت المال آمد و به اسم چه کسی چه کاری می شود ، الله اکبر) آیا می شود روی آنها حساب کرد ؟؟ روی آنها که این کارها را در راستای منافع دنیوی خود انجام می دهند (این خیلی مهم است و نکته بسیار ظریفی است منظورم همین کلمه - راستا - است ؛ در یک راستا بودن و همسو بودن دینداری و دنیاداری!! همان دو چیزی که به فرمایش معصومین با هم ناسازگارند!؟!؟! تو این مسئله کمی فکر کنید). همچون عده ای کثیر از مجاهدان زمان پیغمبر که در راه خدا جهاد نمی کردند و فقط منافع دنیایی خود را دنبال می کردند!!

منافع؟؟

چه منفعتی بیشتر از تقرب به پیغمبر و محبوبیت بین مردم؟

و اینطور شد که پس از پیغمبر آنها منافع خود را جور دیگر دیدند و آن حوادث رخ داد.

و اکنون عده ای ساده لوح که تاریخ (مثلا همین تاریخ طبری مورد تایید شیعه) را مطالعه نکردهاند با خیال راحت منتظر معجزات عجیب و غریب ذکر شده در برخی از احادیث درباره ظهور هستند؟؟ در حالی که از فتنه های زمان ظهور کهموجب انحراف بهترین مومنین و شیعیان خواهد شد غافلند!!!

این عده به مهدی خواهند گفت که چرا قبل ظهور صدای ملائکه از آسمان ها به گوش ما نرسید و چرا نمی توانی فلان معجزه را نشان بدهی ؟؟

آری اینها در ذهنشان از امام و پیغمبر شخصیت هایی متافیزیکی و تخیلی ساخته اند و برای علاج آن کافی است که یک کتاب مرجع تاریخی را مطالعه کنند . تا ببیند که دور سر امیرالمومنین نوری وجود نداشت و پیغمبر بزرگوار اسلام (ص) یک چوپان روستایی (شمایل و ظاهر بدیهی حضرت را خودتان فرض کنید) بود که ناگهان از کوه پایین آمد و از سران و ثروتمندان مشهور قریش خواست تا خدایی را که او می گوید بپرستند و آنها در ابتدا فکر کردند که مزاح می کند.

آیا می دانید که بزرگترین فتنه زمان ظهور انتظارات غیر طبیعی مردم(اعم از عوام و خواص ، عالم و نادان) از امام عصر می باشد (البته آنها هم شاید چشمشان از مدعیان دروغین می ترسد و صد البته این خود بخش مهمی از همان فتنه است!!)

نکته حائز اهمییت این است که برخی از افراد ذکر شده هنگامی از امام تقاضای معجزه می کنند که حمایت از او را بر خلاف منافع خود ببینند یعنی به نوعی می خواهند خود را فریب بدهند و مسائل را توجیه کنند. این امر حتما شما را به یاد ماجرای غدیر می اندازد که در آن ماجرا پیامبر نه از روی نادانی (خاک بر دهان ما) بلکه از روی سیاست از کلمه مولا (که دارای مفاهیم میانه است) استفاده فرمود تا توجیهی برای وجدان های بیمار کفتارها و لاشخورهایی که در اطراف ایشان جمع بودند باقی گذارد تا حقیقت سیاه وجودی خود را سرانجام بروز دهند.

آیا اکنون به احادیث ائمه درمورد حوادث عجیب زمان ظهور می اندیشید.

 

============

2012،شکنجه،شیعیان،جنایت،قیامت،شهادت،اهلبیت،فشاراستبداد،شمشیر،علائمظهور،ائمه،نوحو ابراهیم،موسىو عیسى،شیخطوسى،سیاسىو اجتماعى،عبدالعظیمحسنى،ستمو بیداد،پیشوایانمعصوم،نجاتبخش،مجمعالبیان،ستمکارانو خودکامگان،عـیـسـىبـن مـریـم،اقسامسه گانه تواتر،ظلمو بیداد،اقامهعدل جهانى،گـیـاهـانو حـیـوانـات،مسجدپیغمبر،شهابدرخشنده،بزرگترینفتنه،قیامهای اسلامی،حکومتظالم بحرین،شیعیانمظلوم،لفافهگویی،تمرینفرشته بودن،راهامام راحل،آلسعود و آل خلیفه،سالجهاد اقتصادی،سیدی آخرالزمان،تشکراز دولت،لوگوحمایتی،رمالو جن گیر،اسام اس حضرت علی،اسام اس امام علی،لوگوهمبستگی،امامزمان در ادیان،مهدیدر ادیان،حوادثسال 2012،واقعیتهای 2012،اتفاقات 2012،جنایاتعربستان،زنبیحجاب،روزگارفتنه،حوادثظهور،علامتظهور،اهلسنت و امام مهدی،اهلسنت و مهدویت،اهلسنت و امام زمان،امامتنها،محرمو امام زمان،قحطى،حضرتعیسى بن مریم از آسمان،جملاتزیبا،کودکآزاری،اسام اس نیمه شعبان،آقایاحمدی نژاد،عیدقربان،توطئه،پیامکعید قربان،نهادریاست جمهوری،منجیدر ادیان،اسام اس امام زمان،بچههای طلاق،اسام اس عید قربان،اسام اس عید غدیر،پیامکعید غدیر،نوسترداموس،جابربنحیان،پیامکامام زمان،پیامکنیمه شعبان،پاتوژن،صاحبالامر،طـبلو سنج،بقیّةاللّه-انسان کامل،برداشتهاى انحرافى از انتظار،اهدافحکومت،رهبرىجامعه،برهانعقلى،هدایتهاى الهى،اصولعقاید،تحتتربیت حضرت،ابعادانتظار،نوسترآداموس،پدرمهربان،اقبالهمگانى،شیعهو سنى،کودکانو زنان،شکنجهو نسل کشی،حجتهاى خدا،ستارهنورافشان،عدالتو قسط،جفراحمر،عقیدتى،ابومسلمخراسانى،مصلحجهانى،شجرهملعونه،سالارجوانان بهشت،خاندانوحى،سرورآزادگان

/ 3 نظر / 9 بازدید
مینیاتور

ما منتظر تونیستیم آقا جان ، تنها همه انتظار داریم از تو!!! سلام دوست عزيز با مطلبي تحت عنوان تاريخ سازي غرب توسط فيلم هاي هاليوودي و اينکه چطوري عقبه فرهنگي خودشونو جلوه ميدن به روز هستم . فکر ميکنم شمام از اين اتفاقات که داره در نزديکيمون ميوفته بي خبر باشي مثل خودم. بيا و تو اين بحث مثل هميشه شرکت کن اللهم عجل لوليک الفرج

عرفان

الا یا ایها المهدى، مدام الوصل ناولها كه در دوران هجرانت بسى افتاد مشكلها سلام دوست عزیز ،دگربار با پاسخ به سولات پیرامون مهدویت همراه شما هستم *آيا امام زمان ( عج ) در اجتماعات ما حضور جسمي دارند يا خير ؟ *آيا دستور ساخت مسجد جمكران را خود آقا امام زمان (عج) داده اند ؟ منتظر حضور گرم و دیدگاه شما هستم . . . الهم عجل لولیک الفرج [گل][گل][گل]

مهدی

سلام وبلاگ خوب و قشنگي داري خوشحال ميشم اگه به وبلاگ من سربزني و نظرتو درباره مطالبش نظر بدي موفق باشي